AktüelHaberTeknoloji

Cybertruck’tan İlham Alan Kar Kedisi

Tesla’nın neredeyse efsanevi Cybertruck’ı sayısız kez ertelendi. Ancak yokluğu, kendi ürünleri için birçok tasarımcıya ilham kaynağı olmasını engellemedi – bu ister aracın kendisinden beklendiği için olsun, ister sadece çok tanınan şeklinden yararlanıyor olsun .

Bunlardan biri de Spyker Workshop tarafından geliştirilen ve geniş paletleri sayesinde kullanıcıların kışın derin karı temizlemesine yardımcı olacak minyatür bir kar kedisi olan ‘ CyberKat ‘ . 

Bu şık küçük yardımcıya bir bakış, onu kesinlikle Cybertruck’ın aile ağacının bir parçası olarak gösterecektir: Keskin kenarların üzerine bir alüminyum pelerin takıyor ve hatta Cybertruck’ın fütüristik tasarımına benzer hafif çubuklarla geliyor. 

At Ölçüm 29 x 19 x 9,5-inç araç kolayca engebeli arazi hareket sağlayacak yerden 4.25 inç yeteneğine sahiptir. Bir 775 elektrik motoruyla çalışır ve dört adet 12V pili barındıracak kadar alana sahiptir.

Tüm bunlara ek olarak , hala geliştirme aşamasında olan ‘CyBlower’, karı üfleyerek yardımcı olacak CyberKat’ın römork bağlantısına monte edilebilir. Bu isteğe bağlıdır, ancak; CyberKat tek başına karda mükemmel bir şekilde güç sağlayabilir. 

Tüm bunların belki de en güzel yanı aracın uzaktan kumandalı olması. Evet. Kar temizleme, oturma odanızın rahatlığında yapılabilir, bu da CyberKat’ın pencereden uzaklaştığını izlerken içeride sıcak ve sıcak kalmanıza izin verir. 

Ama bir yakalama var. Veya, DIY ile ilgileniyorsanız, başka bir bonus. Bu da satın aldıktan sonra aracı kendiniz monte etmeniz gerekeceği gerçeğidir, bu da size sac çerçeve, enjeksiyonla kalıplanmış parçalar ve paslanmaz çelik donanım gibi malzemeleri verir. 

Şu anda CyberKat ön siparişe açıldı . 1.299 ABD Doları olarak fiyatlandırılır, ancak ilgili başka maliyetler de vardır. Robb Report , elektronik kitinin 120 ABD Doları daha gerektirdiğini ve isteğe bağlı bir radyonun da 80 ABD Doları fiyat etiketi ile geleceğini kaydetti. 

Bununla birlikte, umut verici haberler, sevkıyatın Ocak ve Şubat 2022 için tahmin edilmesidir; bu, bir Cybertruck almadan önce büyük olasılıkla bir CyberKat’a sahip olabileceğiniz anlamına gelir. Ama sonra tekrar, bu, yenilmesi o kadar zor bir standart gibi gelmeyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir